Odamızın Yeni Hizmet Ofisini Dualarla Açtık

Odamızın Yeni Hizmet Ofisini Dualarla Açtık

xı. Bölge Samsun Optisyen Gözlükçüler Odası geçtiğimiz cumartesi günü; üst düzey bürokratların, farklı sektörlerden iş adamlarının ve değerli meslektaşlarımızın da katılımıyla görkemli bir açılış gerçekleştirdi.Açılışa Yargıtay Savcısı Ahmet Yavuz, AK Parti İl Başkanı Av. Ersan Aksu, Ak Parti İlçe Başkanı Mücahit Erbin,SGK İl Müdürü Ünal Kaya, SGK İl Müdür Yardımcısı Hakan Köseoğlu,Tekkeköy Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Şenel,İlkadım Meclis Üyesi Aykut Cepni,Karedeniz Federasyonları Onursal Başkanı Selahattin Yılmaz, Karadeniz Rumeli Federasyonu Başkanı Salih Meriç, Samsun Servisçiler Odası Başkanı Hüzeyin Binay,  Espa Grup Ceo'su Mahmut Özkan, Büyük Anadolu Hastanesi Müdürü Hakan Çiftçi, Av. Serkan Güler, Yeminli Mali Müşavir Hasan Güler, Mali Müşavir Burak Güler, İşadamı Atila Paycı ve çok sayıda eczacı, gözlükçü meslektaşımız katıldı.

Açılışta konuklarımız odamızı çok beğendiklerini ve köklü kurumlarda dahi böyle güzel ofislerin bulunmadığı belirterek tebriklerini ilettiler.

Açılışa yerel basın mensuplarının ilgisi de büyüktü. Basın açıklası yapan Başkan Mutlu, "üyelerimize en iyi hizmeti vermek için var gücümüzle çalışıyoruz. İlk defa tüm hizmetlerini elektronik ortamda veren meslek odası olduğumuzu, üyelerimizin neredeyse tüm hizmetlere online kanallardan şifreleriyle beraber ulaşabildiklerini ve bunların hiçbirinde ücret alınmadığını belirtti. Günümüzde tüm kurumların e-dönüşüm hizmetlerine entegre olması gerektiğini, bizim odamızın ise şimdiden hazırlıklı olduğunu ifade etti".

Başkan Mutlu, üyelerimize ilerleyen yıllarda farklı sürprizlerimizin de olacağını, başka kurumlarda görülmemiş hizmetlerin sunulacağını ifade etti.

VideoSosyal Medyada Paylaş